![](/uploads/media/0e/05/0e05a9ee491cfe90715eef7e0febe726_orig_thumb.jpg)
На благодійному дитячому святі у Тернополі збирали гроші на ЗСУ (фото)
Під час свята вдалося зібрати 81 тисячу 968 грн. Всі кошти в 100% розмірі будуть спрямовані на дрони для ЗСУ
![](/uploads/media/78/71/7871047d255a2f3f9b561e0925f08e3c_w1920.jpg)
Вчора, 21 квітня, в ТРЦ Подоляни відбулося Благодійне дитяче свято. Організатор Оля Тимошенко обʼєднала велику кількість людей, щоб діти весело та з користю провели час, а дорослі долучилися до збору грошей на дрони воїнам 78 полку ДШВ «Герць». Про це написав на своїй сторінці у фейсбуці фотограф Роман Жаровський.
Неймовірні товари ручної роботи від майстринь та десерти від кондитерів з різних куточків України можна було придбати в центральному холі ТРЦ Подоляни. А під час ярмарки кращі аніматори міста розважали діток іграми, бульбашковим та вогняним шоу, - йдеться у повідомленні.
А ще цікавим були:
- фігурки з надувних кульок;
- аквагрим патріотичний та дитячий;
- плетіння кісок дівчаткам;
- можливість написати лист чи намалювати малюнок воїнам;
- діти могли власноручно розмалювати гільзу і забрати її додому;
- виставка артефактів з передової.
Під час свята вдалося зібрати 81 тисячу 968 грн. Всі кошти в 100% розмірі будуть спрямовані на дрони для ЗСУ.
Фото Романа Жаровського