![](/uploads/media/a0/76/a0762dd04354fea157e6bd23a0db27yz_orig_thumb.jpg)
На Бучаччині виявили 4 боєприпаси часів Другої світової війни
![1406346](/uploads/media/54/24/5424a43567188183cf05b4c152c7c79b_orig.jpg)
На пасовищі у селі Бобулинці, що на Бучаччині, місцеві жителі виявили 4 вибухонебезпечні предмети часів Другої світової війни. Знахідку знайшли 16 березня. У той же день на Збаражчині люди виявили артилерійський снаряд АС-76 на полі в одному із населених пунктів.
Піротехніки вилучили мінометні міни та снаряд і знешкодили їх у безпечному місці. В Управлінні ДСНС у Тернопільській області звертаються до мешканців краю з проханням повідомляти спеціальні служби одразу при виявленні підозрілих предметів та ні в якому разі не торкатись до них.
Фото з відкритих джерел