
На Тернопільщині нетверезий кермувальник намагався дати хабар поліції
Наразі вирішується питання про оголошення фігурантові підозри

Увечері 24 грудня працівники групи реагування патрульної поліції відділення поліції №1 м. Ланівці зупинили автомобіль, яким керував 58-ми річний житель місцевої громади. Повідомив відділ комунікації поліції Тернопільської області.
Під час спілкування правоохоронці помітили у водія явні ознаки алкогольного сп’яніння.
Усвідомлюючи, що уникнути відповідальності не вдасться, чоловік намагався «вирішити питання» та запропонував поліцейським грошові кошти. Правоохоронці одразу попередили його про кримінальну відповідальність за надання неправомірної вигоди службовій особі. Попри це, водій продовжував наполягати на своєму.
У результаті на порушника склали адміністративний протокол за ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення — керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння. Крім того, відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 369 Кримінального кодексу України — надання неправомірної вигоди службовій особі.
Наразі вирішується питання про оголошення фігурантові підозри.
Фото відділ комунікації поліції Тернопільської області


