Тамара Коблик

На будівництві Палацу спорту у Тернополі привласнили 25 млн грн

До суду скерували клопотання про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою

За процесуального керівництва прокурорів Тернопільської обласної прокуратури колишньому директору товариства-підрядника повідомили про підозру у привласненні чужого майна, шляхом зловживання службовим становищем, видачі службовою особою завідомо неправдивого офіційного документа (ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України). Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської обласної прокуратури.

За даними слідства, під час виконання робіт щодо будівництва Палацу спорту по проспекту Злуки в м. Тернополі відповідно до договору між одним з тернопільських комунальних підприємств та київським товариством, його директор заволодів бюджетними коштами, внісши неправдиві відомості у документи. Посадовець підписав акти виконаних робіт за грудень 2021 року, вказавши у них роботи та придбання матеріалів, які не передбачені проєктною документацією й привласнив аванс для виконання робіт на об’єкті на суму майже 25 млн грн.

До суду скерували клопотання про обрання підозрюваному запобіжного заходу у виді тримання під вартою.

Триває розслідування, що здійснюють слідчі СУ ГУНП в області, за оперативного супроводу УСР в Тернопільській області ДСР НП України.

Фото пресслужби Тернопільської обласної прокуратури 

Вибір читачів за тиждень

Відео