Тамара Коблик

На Тернопільщині повернули державі землю природно-заповідного фонду вартістю 15 млрд грн

Йдеться про територію Залозецького ставу

На Тернопільщині прокуратура забезпечила виконання рішення суду щодо земель природно-заповідного фонду площею майже 228 га вартістю 15 млрд грн. Про це повідомляє прокуратура Тернопільщини.

Прокурори Бережанської окружної прокуратури забезпечили виконання рішення суду щодо повернення у комунальну власність земельної ділянки та водного об’єкта вартістю 15 мільярдів гривень в межах гідрологічного заказника місцевого значення, що входить до складу території об’єктів смарагдової мережі Європи «Seretskyi».

Раніше господарський суд Тернопільської області задоволив позов Бережанської окружної прокуратури в інтересах держави до комунального підприємства Залозецької селищної ради про розірвання договорів оренди земель водного фонду та водного об’єкта, повернення земельної ділянки площею майже 228 га, з них 183 га – ділянка Залозецького ставу.

Оскільки ставок розміщений в межах гідрологічного заказника та Смарагдової мережі Європи (екологічна мережа територій, важливих для збереження природи), де заборонено рибогосподарську діяльність, а також систематично не сплачувалась орендна плата, прокуратура подала позов з вимогою розірвати договір оренди та повернути територіальній громаді земельну ділянку природно-заповідного фонду.

Фото пресслужби прокуратури Тернопільщини

Вибір читачів за тиждень

Відео

ДТП