![](/uploads/media/6c/a0/6ca03fd977265a75271732115521bbd9_orig_thumb.jpg)
На кір захворіли близько 500 жителів Тернопільщини
![4](/uploads/media/a8/3d/a83db46d02c75440c5d28591132ba68f_orig.jpg)
Від початку місяця у області зафіксували майже пів тисячі хворих на кір.
За даними Тернопільського лабораторного центру, ситуація із захворюванням на кір у області все ще залишається нестабільною. Моніторинг центру свідчить про те, що протягом 1-22 листопада на території Тернопільської області зафіксували 456 випадків захворювання.
Кір – хвороба спричинена вірусом, проявляється гарячкою, автоінтоксикацією, кон’юктивітом, запаленням дихальних шляхів та плямистим висипом на шкірі. Аби уникнути серйозних ускладнень від хвороби, варто вакцинуватися.
Фото з відкритих джерел