![](/uploads/media/83/4b/834bfc757fdb6c6480776c5yzabbceb2_orig_thumb.jpg)
На кладовищі у Тернополі триває ексгумація останків радянських солдатів (відео)
Рештки тіл з двох братських могил перепоховають на новому міському кладовищі, що в районі Львівської траси біля села Довжанка
![](/uploads/media/da/5e/da5ebc6baeabe65bb65b6yze186b6f87_w1920.jpg)
Понад 260 решток тіл радянських солдатів уже розкопали із братської могили на Микулинецькому кладовищі у Тернополі. Ексгумацію розпочали близько трьох тижнів тому. Ця ініціатива пов'язана з тим, що поруч розташована Алея Героїв сучасної війни в Україні. Проводить розкопки ліцензійне підприємство КП обласної ради Львова «Доля».
Детальніше - на відео.
Фото, відео Руслана Жирова