![](/uploads/media/a5/c1/a5c15071009099bdaa52b917b1ef79f5_orig_thumb.jpg)
На «Сонячному» у Тернополі – аварія
![16117644_397581297254941_457369712_n](/uploads/media/95/55/95553e2596f256a64bd877e8c005b177_orig.jpg)
Аварія за участю двох автівок трапилася сьогодні, 17 січня на перехресті проспекту Злуки. Учасниками ДТП стали автівки марок «Toyota» та «Mercedes».
В Управлінні патрульної поліції Тернополя повідомили, що водій авто «Toyota» не переконався у безпечності запланованого маневру, адже у разі перестроювання водій повинен дати дорогу транспортним засобам, що рухаються в попутному напрямку по тій смузі, на яку він має намір перестроїтися, що чоловік не зробив.
Учасники ДТП від допомоги правоохоронців відмовилися та за допомогою страхової компанії оформили європротокол.