![](/uploads/media/6c/a0/6ca03fd977265a75271732115521bbd9_orig_thumb.jpg)
Біля однієї зі шкіл у Тернополі знайшли протитанкову міну
На місце пригоди виїжджала слідчо-оперативна група і вибухотехніки
![](/uploads/media/b5/de/b5de95ee6b0e9fb0cb57ee0fb5dae213_w640.jpg)
Працівник школи при обході території однієї з тернопільських шкіл біля запасного виходу побачив круглий зелений предмет, схожий на протитанкову міну. Про це повідомили у відділі комунікації Національної поліції Тернопільської області.
На місце пригоди виїжджала слідчо-оперативна група і вибухотехніки.
Учнів та учителів школи евакуювали. Вибухотехніки вилучили даний предмет та направили на експертизу. У ході перевірки стало відомо, що протитанкова міна навчальна. Керівництво школи запевняє, що міна не їхня. У них таких предметів немає.
Даний факт внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань згідно зі статтею 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України. Правоохоронці встановлюють, хто приніс на територію школи міну і з якою метою. Триває слідство.
![](/uploads/media/c1/80/c180affe404fce4aedfe85bd6acb8a32_w640.jpg)
Фото Національної поліції Тернопільської області