![](/uploads/media/ff/b0/ffb061c1e34ea1cbaef70880bac7f286_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині авто врізалося в металеву огорожу: є травмовані
Ще одна ДТП трапилася у Тернополі: тілесні ушкодження отримала одна з водійок
![](/uploads/media/82/bc/82bcc20d0c6efcc7184652974dc6824e_w640.jpg)
Дві дорожньо-транспортних пригоди, в яких травми отримали два кермувальники та пасажир, зареєстрували слідчі у середу, 27 липня. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.
Близько 11:00 у Монастириськах в результаті автопригоди травмувалися кермувальник та пасажирка. За попередньою інформацією, водій автомобіля CHERY AMULET не впорався з керуванням і автівка виїхала за межі дороги та врізалася в металеву огорожу. Травмованих доправили до лікарні. Триває слідство.
Вирішується питання про внесення до ЄРДР і автопригоди, яка трапилася в Тернополі. Водій автомобіля «ВАЗ 210430», виїжджаючи з гаражного кооперативу на головну дорогу, не переконався в безпечному русі і як результат - спровокував ДТП. Він зіткнувся із “Ford focus”. Тілесні ушкодження отримала кермувальниця іномарки.
У водіїв взяли зразки крові для перевірки на вміст алкоголю.
Фото Національної поліції