![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
Снігопад на Тернопільщині пошкодив електромережі: багато сіл - без світла
Аварійні бригади працюють над відновленням пошкоджених електричних мереж
![](/uploads/media/fc/0f/fc0fbb0e5869abffee95b91d0d5f5265_w640.jpg)
Через налипання мокрого снігу та обмороження на лініях електропередач напругою 0,4-10 кВ у північно-східній частині Тернопільщини 15 населених пунктів залишилися без світла. Про це повідомляє «Тернопільобленерго».
Внаслідок обривів проводів та падінь опор тимчасово без електроенергії залишились наступні села: Жолобки, Тилявка, Угорськ, Одерадівка, Стіжок, Велика Іловиця, Мала Іловиця, Антонівці, Кутянка, Андрушівка, Переморівка, Биківці, Потуторів, частина сіл Людвище та Новостав Шумської громади.
Аварійні бригади працюють над відновленням пошкоджених електричних мереж.
Читайте також: Обмеження будуть ще жорсткіші: на Тернопільщині продовжують екстрено вимикати електроенергію
Фото «Тернопільобленерго»