![](/uploads/media/83/4b/834bfc757fdb6c6480776c5yzabbceb2_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині діє програма агронавчання для школярів (відео)
Цей курс вивчають учні десятих і одинадцятих класів Настасівського та Мишковицького ліцею
![](/uploads/media/3e/3e/3e3e9a472deb2ef762d4ee37faaf71c6_w1280.jpg)
Аграрна сфера стрімко розвивається, однак з кожним роком збільшується проблема пошуку кваліфікованих працівників. Саме тому фахівці Всеукраїнської Аграрної Ради спільно з партнерами та міжнародними експертами розробили курс “Агросфера”. В Тернопільській області проєкт впроваджує компанія “Агропродсервіс” разом з відділом освіти Великоберезовицької громади. Курс вивчають учні десятих і одинадцятих класів Настасівського та Мишковицького ліцеїв. 6 жовтня школярі зібралися на ознайомлювальному занятті.
Детальніше - на відео.
Фото, відео Руслана Жирова