![](/uploads/media/6c/a0/6ca03fd977265a75271732115521bbd9_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині дітей запрошують на благодійні вихідні з Миколаєм (відео)
Участь у майстер-класах можна взяти, попередньо зареєструвавшись та зробивши донат на безпілотник для аеророзвідників
![](/uploads/media/98/0c/980c1fyzae207d7d71d28d6f125213ee_w1920.jpg)
Благодійні зимові локації діятимуть в українському гуртомаркеті “СМ маркет”, що у селі Острів з 1 по 3 грудня. Тут усі охочі діти зможуть розмалювати різдвяні пряники, спекти святкову піцу, поспілкується із Миколаєм. Організовує вихідні з Чудотворцем Благодійний фонд «Покрова» спільно з «СМ маркетом».
Участь можна взяти, попередньо зареєструвавшись та зробивши донат на ЗСУ. Зробіть своїм діткам свято та допоможіть благодійному фонду “Покрова” придбати безпілотник для аеророзвідки.
Детальніше - на відео:
Фото, відео Романа Луциківа та Руслана Жирова