Тамара Коблик

Через зливи дороги на Тернопільщині перетворилися на ріки з бруду та намулу (відео)

У Службі відновлення та розвитку інфраструктури попросили власників територій подбати про належне водовідведення

Після значних опадів, тернопільські дороги перетворилися на повноводні річки з тоннами бруду та намули. Відео опублікували в обласній службі відновлення та розвитку інфраструктури у Тернопільській області та попросили власників територій подбати про належне водовідведення. 

Просимо власників прилеглих до державних доріг територій піклуватися про водовідведення з своїх домогосподарств та орендованих паїв Рясні дощі та зливи, які спостерігаються на Тернопільщині протягом останніх тижнів, призводять до короткочасних підтоплень автошляхів та виносу на проїзну частину гілля, каміння, намулу та сміття. Запобігти цьому допоможе належне водовідведення біля прилеглих до доріг домогосподарств та полів. Задля поліпшення безпеки дорожнього руху під час складних погодних умов, просимо власників територій вздовж державних доріг перевірити справність існуючого водовідведення або організувати його за відсутності, - йдеться у повідомленні.

За словами дорожників, власники, користувачі, у тому числі орендарі меліорованих земель зобов'язані забезпечувати - належну експлуатацію відповідних меліоративних систем та об’єктів інженерної інфраструктури таких систем, окремо розташованих гідротехнічних споруд, а також вжиття заходів щодо запобігання їх пошкодженню та додержання технологічної цілісності функціонування меліоративних систем. (частина 1 статті 25 Закону України «Про меліорацію земель»).

Читайте також: На Тернопільщині попереджають про можливі розливи річок

 Під час зливи на Тернопільщині підтопило село (відео)

Відео зі сторінки обласної служби відновлення та розвитку інфраструктури у Тернопільській області

Вибір читачів за тиждень

Відео