![](/uploads/media/60/23/6023cb1de28d5d6f7a50a6095d4b194d_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині горів житловий будинок
Рятувальники встановлюють причини загоряння та підраховують збитки
![](/uploads/media/e6/74/e67445dffd1915a2a38ae45d73458983_w960.jpg)
Пожежа житлового будинку виникла у Кременці на вулиці Переліски 5 липня, о 1:51. Про це повідомили у пресслужбі ДСНС Тернопільської області.
Вогонь знищив покриття та перекриття будинку площею 70 м кв., пошкодив стіни будівлі тією ж площею, а також покриття сусіднього житлового будинку площею 2 м кв. Під час гасіння врятовано 2 будівлі.
Того ж дня о 01:04 у Борщеві Чортківського району на вул. Нічлава, горіла прибудова до двоповерхового багатоквартирного житлового будинку. Внаслідок пожежі знищено прибудову площею 10 м кв., пошкоджено двері прибудови площею 2 м кв. Під час гасіння вдалося врятувати одну будівлю.
Рятувальники встановлюють причини загоряння та підраховують збитки.
Фото з відкритих джерел