Тамара Коблик

На Тернопільщині навколішки зустріли тіло воїна, який загинув під Бахмутом (фото)

Вічна пам'ять

Гірко. Важко. Зі сльозами на очах. Сотні жителів Чортківської громади сьогодні в обідню пору прийшли на подвір’я собору верховних апостолів Петра і Павла, щоб зустріти тіло полеглого на російській війні Героя – назавжди 24-річного Короля Назара із с. Біла. Потім Назара зустрічали у рідному селі та востаннє проводжали до рідного дому. Про це розповіли на сторінці Чортківської міської ради у фейсбуці.

Жити, працювати, кохати, створювати сім’ю. Так хотів і Назар. Тільки в Україну знову сунула московська орда. Хлопця мобілізували до війська 20 червня 2023 року. А вже через пів року відбувся його останній бій. Загинув внаслідок наступально-штурмових дій противника у районі населеного пункту Спірне, що поблизу Бахмута. Для того, щоб встановити тіло Героя, робили аналіз ДНК, - йдеться у повідомленні міської ради.

Чин похорону розпочнеться у середу, 7 лютого, о 14 год у родинному домі Героя за адресою: с. Біла, вул. Лісок, 18, а продовжиться у церкві Різдва Пресвятої Богородиці.

Колектив Терену щиро співчуває рідним, друзям та побратимам Назара Короля з приводу непоправної втрати. Вічна пам'ять Герою.

Нагадаємо, на Тернопільщину назавжди повернеться Герой Дмитро Бабій.

Фото Чортківської міської ради

Вибір читачів за тиждень

Відео