Тамара Коблик

На Тернопільщині обмежують відвідування хвойних лісів

У ДСНС просять жителів області бути обережними з вогнем, не спалювати суху рослинність, а при перебуванні у лісовій місцевості дотримуватись правил пожежної безпеки

У зв'язку з посушливою погодою на Тернопільщині зростає рівень пожежної небезпеки. Відтак в області ввели обмеження на відвідування хвойних лісів. Про це повідомили у пресслужбі Головного управління ДСНС у Тернопільській області.

За прогнозом Українського гідрометеорологічного центру, 23-25 травня в Україні, в тому числі й на Тернопільщині очікується надзвичайна пожежна небезпека, найвищого 5-го класу. Тому значно зростає загроза виникнення пожеж, в першу чергу на відкритих територіях та у природних екосистемах. Рятувальники зауважують, що саме їх важко виявити у початковій стадії.

У ДСНС просять жителів області бути обережними з вогнем, не спалювати суху рослинність, а при перебуванні у лісовій місцевості дотримуватись правил пожежної безпеки.

Наголошуємо, що забороняється розведення багать у лісах, в’їзд до них транспорту. Також при 5-му класі передбачається введення обмеження на відвідування населенням хвойних насаджень. Просимо жителів області з розумінням поставитися до вимушених заборонних заходів та бути відповідальними у дотриманні вимог пожежної безпеки, – додають у повідомленні.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео