Ростислав Фук

На Тернопільщині оголосили підозру жителю Донеччини, який воював проти ЗСУ

Підозрюваному загрожує довічне ув’язнення

У Тернополі СБУ повідомила про підозру у державній зраді одному із керівників батальйону бойовиків так званої «днр», який під час окупації Херсонщини керував підрозділами незаконних воєнізованих формувань ворога. Про це повідомили у секторі взаємодії зі ЗМІ та громадськістю Управління СБУ в Тернопільській області.

Слідчі спецслужби встановили, що 25-річний житель Донецька після повномасштабного вторгнення російських військ в Україну добровільно вступив до лав «113 стрілецького полку мобілізаційного резерву днр».

Зрадник обійняв «посаду» виконувача обов’язків заступника командира штабу батальйону, бойовики якого у складі підрозділів російських окупаційних військ встановлювали та підтримували окупаційний режим на тимчасово окупованих територіях Херсонщини. Перебуваючи в лавах незаконного воєнізованого формування він використовував позивний «Артист», – кажуть правоохоронці.

За даними досудового розслідування підозрюваний разом із підлеглими йому бойовиками особисто брав участь у захопленні українських населених пунктів Херсонської області та вів бойові дії проти військовослужбовців Збройних Сил України.

На даний час бойовик переховується від правосуддя на тимчасово непідконтрольній українській владі території. Йому заочно повідомлено про підозру за частиною 2 статті 111 (державна зрада) та частиною 7 статті 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України. За зраду Батьківщині та співпрацю з ворогом йому загрожує довічне позбавлення волі.

Викриття та документування протиправної діяльності зрадника здійснювали співробітники Управління СБУ в Тернопільській області за процесуального керівництва Тернопільської обласної прокуратури.

Читайте також: Воював проти ЗСУ: на Тернопільщині оголосили підозру жителю Донеччини

Фото Тернопільської обласної прокуратури

Вибір читачів за тиждень

Відео