![](/uploads/media/a1/d6/a1d6e09758dca685bc8c1c8a2cf9d68b_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині передчасно померла директорка гімназії
Світла пам'ять
![](/uploads/media/84/f6/84f63cda3677ccdf7e152595a33020c3_w640.jpg)
Передчасно померла директора Кальненської гімназії Козівської селищної ради Оксана Сало. Про це повідомили на сторінці Козівської селищної ради у фейсбуці.
Колектив Козівської селищної ради висловлює щирі співчуття рідним та близьким з приводу тяжкої втрати – передчасної смерті Оксани Сало - директора Кальненської гімназії Козівської селищної ради, - йдеться у повідомленні. - У цей важкий час розділяємо Ваш біль та схиляємо голову в глибокій скорботі. Нехай добрий, світлий спомин про покійну назавжди залишиться у серцях усіх, хто знав, любив та шанував її.
Фото з відкритих джерел