![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині перевірятимуть законність продажу новорічних ялинок
Також визначено спеціальні місця для продажу ялинок
![](/uploads/media/cc/b8/ccb8e1cd92b38762b5d3ce79612170a0_w1920.jpg)
У час наближення новорічних та різдвяних свят поліцейські спільно з іншими відповідальними органами посилили контроль за продажем новорічних ялинок. Про це повідомили у відділі комунікації Національної поліції Тернопільської області.
Правоохоронці нагадують, що купувати можна лише дерева, що мають спеціальні чипи, за якими можна знайти в електронній системі обліку деревини її походження. Також визначено спеціальні місця для продажу ялинок.
Відповідно до статті 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення незаконна порубка, пошкодження та знищення лісових культур і молодняку тягнуть за собою накладення штрафу: на громадян від 510 до 1 020 гривень, на посадовців - від 2 550 до 5 100 гривень.
Фото з відкритих джерел