![](/uploads/media/bd/72/bd729ed1e3e42b984716yzf373c60328_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині під колеса автівки потрапив 73-річний велосипедист
В учасників ДТП взяли зразки крові для перевірки на вміст алкоголю
![](/uploads/media/b4/f7/b4f764943d1bb331e82752yz190ce53b_w640.jpg)
24 листопада близько 16:45 на лінію «102» надійшло повідомлення від диспетчера екстреної медичної допомоги про дорожньо-транспортну пригоду на Бережанщині. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.
Аварія трапилася на автодорозі Галич-Підгайці-Сатанів. Водій автомобіля «ВАЗ-2109» здійснив наїзд на велосипедиста. За попередніми даними, потерпілий рухався у попутному напрямку з автівкою. 73-річного чоловіка доправили до лікарні.
В учасників ДТП взяли зразки крові для перевірки на вміст алкоголю.
Нагадаємо, на Тернопільщині зіткнулися BMW та автобус.
Фото Національної поліції