![світло](/uploads/media/78/be/78be9a5d2e810021a3e666134a61cd83_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині планують збудувати сміттєпереробний завод
Жителів запрошують на громадські обговорення 8 листопада
![](/uploads/media/36/5a/365a44a6d71c22690be7716f97f995cc_w1920.jpg)
У середу 8 листопада 2023 року о 13.00 год в приміщенні Озернянського сільського будинку культури відбудуться громадські слухання з питання розміщення на території Озернянської територіальної громади сміттєпереробного заводу. Про це повідомили на сторінці Озернянської об'єднаної територіальної громади у фейсбуці.
На громадські слухання запрошуються жителі громади, старости сіл.Учасникам громадських слухань мати з собою паспорт громадянина України. Реєстрація учасників буде проводитись з 12.00 год, - йдеться у повідомленні.
Фото з відкритих джерел