Тамара Коблик

На Тернопільщині поховали Героя Петра Ратушняка (фото)

У Петра Ратушняка залишилися батьки, дружина Ірина, з якою він прожив у шлюбі 20 років, діти – дочки Вікторія та Оксана, син Віталій. Вічна пам'ять

9 вересня Теребовлянська громада провела в останню дорогу свого земляка, військовослужбовця, мешканця Теребовлі Петра Ратушняка, який віддав життя за Україну та наше мирне майбутнє. Про це повідомили у пресслужбі Теребовлянської міської ради.

Плакала сумуюча родина, плакали теребовлянці, востаннє прощаючись із Героєм, який віднині боронитиме нас у лавах небесного війська, - йдеться у повідомленні міськради.

Полеглого бійця відспівали у церкві святого Миколая та з військовими почестями поховали на Алеї Героїв, що на центральному кладовищі Теребовлі.

У Петра Ратушняка залишилися батьки, дружина Ірина, з якою він прожив у шлюбі 20 років, діти – дочки Вікторія та Оксана, син Віталій.

Петро Ратушняк народився у селі Мухавка Чортківського району. У 2003 році одружився та переїхав жити у Теребовлю, звідки родом його дружина Ірина. У цивільному житті захисник працював будівельником. У 2016-2019 роках брав участь в АТО та захищав Україну на східних її рубежах. Загиблий боєць був вірним побратимом, люблячим сином, чоловіком і батьком, чудовою та життєрадісною людиною.

Загинув у бою під с.Новопіль, що на Донеччині, 4 вересня.

Колектив Терену щиро співчуває рідним, друзям та побратимам Петра Ратушняка з приводу непоправної втрати. Вічна пам'ять Герою.

Нагадаємо, на Тернопільщині зустріли загиблого Героя Романа Яцкова.

Фото Теребовлянської міської ради

Вибір читачів за тиждень

Відео