![](/uploads/media/19/c1/19c161d31208bea83979a9f530302d86_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині помер колишній ректор духовної академії
Вічна пам'ять
![](/uploads/media/17/43/1743934299976fe5a1a5e8b458d811fa_w960.jpg)
Вчора, 17 січня, стало відомо про те, що на 67-му році життя, після важкої хвороби, відійшов у вічність колишній ректор Чортківської дяківсько-катехитичної академії імені свщмч. Григорія Хомишина (2008-2017 рр.) отець Дмитро Подоба.
Сумну звістку повідомили у facebook-спільноті «Коропець УГКЦ».
Душпастирське служіння здійснював на різних парафіях в тому числі і в смт. Коропець. Закликаємо скласти свої молитви за упокій його душі. Нехай Бог прийме його душу до Свого Небесного Царства, - йдеться у дописі.
Фото з відкритих джерел