![](/uploads/media/a1/5e/a15e740c5e5079ce9a0e02953a794a73_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині посадовця підозрюють у забрудненні річки
Через забруднення річки скидами довкіллю заподіяно збитки на понад 660 тис. грн
![](/uploads/media/57/f3/57f3596da536249cb16bd224330a8172_w640.jpg)
Під процесуальним керівництвом Спеціалізованої екологічної прокуратури повідомлено про підозру посадовцю комунального підприємства у порушенні правил охорони вод. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської обласної прокуратури.
За даними слідства, підозрюваний упродовж 2021 року, перебуваючи на посаді головного інженера комунального підприємства, допустив скиди підприємства з перевищенням норм зворотних вод у річку Іква.
Через забруднення річки скидами довкіллю заподіяно збитки на понад 660 тис. грн.
Розслідування здійснюють слідчі Головного управління Нацполіції в Тернопільській області.
Також прокурори подали до суду позов в інтересах держави про стягнення з відповідача понад 660 тис. грн шкоди, заподіяної порушенням вимог законодавства про охорону навколишнього природного середовища.
Ухвалою Господарського суду Тернопільської області відкрито провадження у справі за частиною 1 статті 242 Кримінального кодексу України.
Читайте також: На Тернопільщині стався витік і забруднення річки після атаки дронів
Фото Тернопільської обласної прокуратури