![](/uploads/media/f7/9d/f79d230afd94356f251a38c416e8350f_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині швидка потрапила у сніговий замет
На допомогу довелося викликати рятувальників
![](/uploads/media/54/1c/541c5b6yza7ba41195c7f5cbd99be909_w1600.jpg)
6 грудня фахівці Служби порятунку Тернопільщини двічі залучалися для допомоги каретам швидкої. Про це повідомили у пресслужбі ДСНС України у Тернопільській області.
О 18:18 у місті Бучач рятувальники надали допомогу працівникам екстреної медичної допомоги у транспортуванні до автомобіля важкохворого, який мав надмірну вагу.
А о 00:20 поблизу с. Дзвиняча Вишнівецької територіальної громади Кременецького району рятувальники провели буксирування карети швидкої, яка поспішала на виклик, з снігового замету на чисту ділянку дороги.
Фото ілюстративне