![](/uploads/media/a3/44/a3443f05752ce603f1123f5a5f7c9961_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині швидка, що їхала до хворого, застрягла в сніговому заметі
До буксирування залучили рятувальників
![](/uploads/media/db/6a/db6a50aa6ee7cd2f6cd8da449881e297_w960.jpg)
Автомобіль швидкої медичної допомоги, прямуючи до хворого потрапив в сніговий замет 1 грудня, о 19:28 в селі Лазарівка Монастириської громади. Про це повідомили у пресслужбі ДСНС Тернопільської області.
На момент події в авто знаходилися водій та працівник швидкої. Рятувальники транспортували хворого та доставили його до карети екстреної медичної допомоги, відбуксирували її та супроводили до безпечного подальшого пересування.
![](/uploads/media/ee/ac/eeac30435405caa5eaed446da0909844_w640.jpg)
Читайте також: Мікроавтобус із дітьми злетів у кювет на Тернопільщині
Через сильні пориви вітру на Тернопільщині десятки населених пунктів залишились без світла
Знеструмлені населені пункти, кілометрові затори: наслідки негоди на Тернопільщині
Фото ДСНС Тернопільської області