![](/uploads/media/19/c1/19c161d31208bea83979a9f530302d86_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині на роботу запрошують працівників у сфері торгівлі
Зарплата у вакансіях - до 10 тис. гривень
![](/uploads/media/34/b7/34b7d1d5078bb19a9df22801b3551581_w8000.jpg)
Станом на 1 лютого 2023 року на Тернопільщині є 68 вакансій у сфері торгівлі. Більшість їх у роздрібній торгівлі в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільського обласного центру зайнятості.
Роботодавцям найбільше потрібні продавці продовольчих товарів (19 вакансій), продавці-консультанти (8), касири торговельного залу (5 вакансій), а також менеджери зі збуту, керівники магазинами тощо.
Зарплата у вакансіях - до 10 тис. гривень.
До слова, за спрямуванням служби зайнятості професії касира торговельного залу (навчання 3-4,5 місяця) та продавця продовольчих товарів (навчання 3,5-5,5 місяця) можна здобути в Івано-Франківському, Львівському, Полтавському, Одеському, Рівненському центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.
Фінансування витрат на навчання, проживання, медичний огляд та проїзд безробітних здійснюється коштом Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Професійне навчання можливе з використанням дистанційних технологій.
За більш детальною інформацією можна звернутися у місцевий підрозділ Тернопільського обласного центру зайнятості або в телеграм-каналі: @DCZ19_Ternopil чи https://web.telegram.org/z/#
Фото стокове