Ростислав Фук

На Тернопільщині на роботу запрошують працівників у сфері торгівлі

Зарплата у вакансіях - до 10 тис. гривень

Станом на 1 лютого 2023 року на Тернопільщині є 68 вакансій у сфері торгівлі. Більшість їх у роздрібній торгівлі в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільського обласного центру зайнятості.

Роботодавцям найбільше потрібні продавці продовольчих товарів (19 вакансій), продавці-консультанти (8), касири торговельного залу (5 вакансій), а також менеджери зі збуту, керівники магазинами тощо.

Зарплата у вакансіях - до 10 тис. гривень.

До слова, за спрямуванням служби зайнятості професії касира торговельного залу (навчання 3-4,5 місяця) та продавця продовольчих товарів (навчання 3,5-5,5 місяця) можна здобути в Івано-Франківському, Львівському, Полтавському, Одеському, Рівненському центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Фінансування витрат на навчання, проживання, медичний огляд та проїзд безробітних здійснюється коштом Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Професійне навчання можливе з використанням дистанційних технологій.

За більш детальною інформацією можна звернутися у місцевий підрозділ Тернопільського обласного центру зайнятості або в телеграм-каналі: @DCZ19_Ternopil чи https://web.telegram.org/z/#5134509646.

Фото стокове

Вибір читачів за тиждень

Відео