Тамара Коблик

На Тернопільщині шукають головного бухгалтера: обіцяють до 45 тисяч гривень зарплати

Які вакансії у топі на ринку праці Тернопільщини

На сьогодні місцеві підрозділи Тернопільського обласного центру зайнятості пропонують шукачам роботи понад 1,5 тис. вакансій від роботодавців регіону. З них, майже кожна п’ята - із заробітною платою вищою від середньої по області. Про це повідомили у пресслужбі обласного центру зайнятості.

Найбільша потреба у працівниках є на підприємствах переробної промисловості, в торгівлі, у сферах охорони здоров'я та надання соціальної допомоги, транспорті, в освіті.

У топ 10 вакансій області увійшли: водій, лікар, продавець, швачка, кухар, медсестра, вантажник, бухгалтер, інженер, листоноша.

У топі професій за розміром зарплати:

  • 45 тис. грн - головний бухгалтер;
  • 30-35 тис. грн – водій, інженер-конструктор, вантажник, шеф-кухар, кухар, модельєр-конструктор;
  • 25-28 тис. грн – економіст, лікар-психіатр, монтажник устаткування зв’язку, дизайнер-виконавець, начальник виробничої лабораторії, слюсар з ремонту транспортних засобів;
  • 20-24 тис. грн – лікарі різних спеціальностей, забивач худоби, слюсар-електрик, електрогазозварник, бухгалтер, інженер з безпеки руху.

Загалом зарплата залежить від виконуваних обов’язків та кваліфікації.

За детальнішою інформацією зверніться у місцевий підрозділ Тернопільського обласного центру зайнятості, в Telegram: @DCZ19_Ternopil (

) або за тел. «гарячої лінії» - (063) 5765756.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео