Тамара Коблик

До 45 тисяч зарплати: де на Тернопільщині можна заробити такі гроші

У квітневому топі вакансій на Тернопільщині - водій, продавець, кухар, швачка, медсестра, лікар

На сьогодні місцеві підрозділи Тернопільського обласного центру зайнятості пропонують шукачам роботи понад 1,4 тис. вакансій від роботодавців регіону. З них, кожна п’ята - із заробітною платою вищою від середньої по області. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільського обласного центру зайнятості.

Найбільша потреба у працівниках є на підприємствах переробної промисловості, в торгівлі, у сферах охорони здоров'я та надання соціальної допомоги, транспорту, освіти.

У топ 10 вакансій області увійшли: водій, продавець, кухар, підсобний робітник, швачка, медсестра, бухгалтер, вантажник, листоноша, лікар.

У топі професій за розміром зарплати:

  • 40-45 тис. грн - слюсар-електрик з ремонту електроустаткування, головний бухгалтер;
  • 35 тис. грн – водій автотранспортних засобів;
  • 30-32,4 тис. грн – інженер-конструктор, торгпредставник, шеф-кухар, кухар, начальник виробничої лабораторії, заступник директора;
  • 26-28 тис. грн – оператор лінії у виробництві харчової продукції (м'ясних продуктів), монтажник устаткування зв’язку, дробильник (збагачування, агломерація й брикетування), менеджер із зовнішньоекономічної діяльності.

Загалом зарплата залежить від виконуваних обов’язків та кваліфікації.

За детальнішою інформацією зверніться у місцевий підрозділ Тернопільського обласного центру зайнятості, в Telegram: @DCZ19_Ternopil (

) або за тел. «гарячої лінії» - (063) 5765756.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео