![зарваниця5](/uploads/media/4f/1c/4f1cf79f3d6ab21a7d25790958eac4f1_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині шукають свідків смертельної ДТП
Анонімність гарантується
![дтп-франківськ2](/uploads/media/ce/07/ce079a60933885253a7c3577684183a6_w960.jpg)
Очевидців ДТП, яка трапилася в ніч з 30 на 31 березня, просять відгукнутися правоохоронці. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.
Нагадаємо, в ніч з 30 на 31 березня працівники поліції зареєстрували смертельну аварію на автодорозі М-30 між Тернополем та селом Смиківці. Водій автомобіля «Hyundai Sonata» збив 24-річного чоловіка, який переходив дорогу за межами пішохідного переходу. Після цього потерпілого відкинуло і його переїхало авто «Opel Zafira», яке рухалося позаду.
Від отриманих травм чоловік загинув на місці пригоди.
Працівники поліції розшукують очевидців аварії, яка трапилася в проміжок часу від 00:00 до 00:20. Інформацію можна повідомити за номером 8(050)102 02 59 або на лінію «102». Анонімність гарантується.
Фото з відкритих джерел