![](/uploads/media/6c/dc/6cdca785d0dcce20c71c3000ab24477e_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині створили 3D-візуалізацію частини замкового костелу (відео)
3D-візуалізація втілена у форматі короткометражного ролика
![](/uploads/media/a7/be/a7beb28571e09183bb7cefed29006279_w1600.jpg)
Днями в рамках проєкту «PFISTER ART: Бережанська спадщина» презентували 3D-візуалізацію, де можна побачити, як у минулому виглядала частина Троїцького замкового костелу. Про це повідомили на сторінці Державного історико-архітектурного заповідника у місті Бережани.
3D-візуалізація західної частини Троїцького замкового костелу втілена у форматі короткометражного ролика та дає змогу здійснити мандрівку у минуле і зануритися в епоху Пфістера, локалізовану на теренах Бережанщини.
Однак, сьогодні стан цієї пам’ятки архітектури не дає можливості відвідувачам в повній мірі уявити велич та красу мистецького оздоблення Іоана Пфістера, оскільки внутрішнє убранство храму знищено в радянський період. Реставрацію пам’ятки архітектури неможливо виконати у короткі терміни, – йдеться в повідомленні.
Довідково
Іоан Пфістер – один із найвидатніших та найталановитіших скульпторів кінця XVI – першої половини XVII ст., якому цього року виповнюється 450 років з дня народження. Цей митець найбільше долучився до оздоблення Бережанського замку та його головної окраси – Троїцького замкового костелу.
Читайте також: На Тернопільщині створили віртуальні 3-D тури оборонними пам'ятками області
Фото, відео Державного історико-архітектурного заповідника у місті Бережани