![](/uploads/media/2d/9c/2d9c8ef40b16871b195ba3ab2eb356dd_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині розшукували 33-річну жінку (оновлено)
Жінка вийшла з дому 20 листопада
![увага розшук](/uploads/media/80/09/8009d93eedf7199b2b3fe721b68c5a7b_w640.jpg)
Бережанські правоохоронці розшукували 33-річну Любов Гарагудз, жительку селища Козова. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.
Жінка вийшла з дому 20 листопада, на зв’язок з рідними не виходила. Розшукувана мала проблеми зі здоров'ям, що могло ускладнювати самостійне повернення додому.
23 листопада працівники поліції розшукали зниклу. Жертвою злочинних посягань вона не стала. Жінку повернули додому.
![](/uploads/media/47/1d/471d051f331e24b99a79f168aa371cac_w640.jpg)
Фото з відкритих джерел та Національної поліції Тернопільської області