![вода](/uploads/media/2c/56/2c5668da22eb30ed61c0bb672c3257c7_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині створили віртуальні 3-D тури оборонними пам'ятками області
Кількість завантажених відеороликів ще доповнюється
![](/uploads/media/f5/b6/f5b6624eee6b9b4e96ec431f4215355d_w1280.jpg)
Тернопільський обласний центр охорони та наукових досліджень пам’яток культурної спадщини опублікував віртуальні 3-D тури (з оглядом 360°) унікальними оборонними пам'ятками Тернопільщини. Про це повідомили на сторінці обласної військової адміністрації.
Кількість завантажених відеороликів ще доповнюється. Загалом створили 20 відеороликів про замки і храми оборонного типу, продубльованих українською, англійською та польською мовами. При перегляді відеоролика глядач сам обирає точку огляду, обертаючи зображення довкола, навіть на 360°.
Проєкт реалізували завдяки виграному ґранту від Українського культурного фонду.
Переглянути відеоролики можна ютуб-каналі «Тернопільський Центр
пам’яток» за посиланням: https://www.youtube.com/playlist?list=PLXlur9CoTj4sObHHZsm-Kz0GuqjBJAdEc
Фото з відкритих джерел