![](/uploads/media/96/83/9683d0afa8d632b4ffe62bc4b94d5bc9_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині судитимуть лісника за рубку дерев у національному природному парку
Внаслідок неправомірних дій лісника державі спричинено збитки на майже 2 млн грн
![](/uploads/media/64/c2/64c24a91f63188ceb3527dac59d5dae4_w960.jpg)
Чортківська окружна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно лісника одного із державних спеціалізованих господарських підприємств, обвинуваченого у зловживанні службовим становищем; незаконній порубці дерев на території природно-заповідного фонду, пошкодженні об’єктів природно-заповідного фонду(ч. 2 ст. 364, ч. 4 ст. 246, ч. 1 ст. 252 КК України). Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської обласної прокуратури.
За даними слідства, вищевказаний працівник підприємства у лютому 2023 року надав вказівки на порубку дерев на території земель, які були під його охороною. Через протиправні дії обвинуваченого зрубано 12 та пошкоджено 5 дерев у національному природному парку «Дністровський каньйон».
![](/uploads/media/b9/3f/b93f3483cb78d40ddabf769b034bdab7_w1600.jpg)
Внаслідок його неправомірних дій державі спричинено збитки на майже 2 млн грн.
Завершено розслідування, що здійснювали слідчі поліції.
Фото пресслужби Тернопільської обласної прокуратури