Тамара Коблик

На Тернопільщині судитимуть організовану групу за переправлення ухилянтів через кордон

За переправлення одного чоловіка підозрювані брали приблизно 10 тис. грн

На Тернопільщині судитимуть трьох осіб у складі організованої групи, які переправляли військовозобов’язаних чоловіків через кордон. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської обласної прокуратури.

За процесуального керівництва Тернопільської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно 3 осіб, які у складі організованої групи незаконно переправляли  чоловіків призовного віку через державний кордон України (ч. 3 ст. 332, ч. 3 ст. 362 КК України).

За даними слідства, подружжя з Тернопільщини разом зі спільником переправляли чоловіків до країн Європейського Союзу. Маючи ліцензію на міжнародні вантажні й пасажирські перевезення і доступ до системи «Шлях», вони вносили дані для перетину чоловіками кордону, терміном на 1 місяць.  Завдяки організованій групі упродовж березня – листопада 2022 року 20 осіб призовного віку виїхали за кордон як водії транспортних засобів. Більшість з них навіть не мали водійських посвідчень. За переправлення однієї особи підозрювані брали приблизно 10 тис. грн.

Завершено досудове розслідування, яке здійснювали слідчі ГУНП в Тернопільській області.

Фото пресслужби Тернопільської обласної прокуратури

Вибір читачів за тиждень

Відео