![](/uploads/media/83/4b/834bfc757fdb6c6480776c5yzabbceb2_orig_thumb.jpg)
Святкові сукні, шкільний вальс: як минув випускний на Тернопільщині (фото, відео)
Цього року у Тернополі не було традиційної урочистої ходи містом, однак одинадцятикласниці все ж одягли святкові сукні і разом зі своїми класами відзначили важливу подію в житті
![](/uploads/media/9c/83/9c835102cf9db89838ecba7dbbe24d07_w1920.jpg)
Випускні вечори минули у Тернополі та області 24 червня. Цього року через воєнні дії, на жаль, не вдалося провести традиційної урочистої ходи містом, скасували урочистості і у громадах області. Однак випускні класи все ж відзначили прощання зі школою.
Дівчата одягли святкові сукні, хлопці - костюми. Шкільний вальс, квіти, вручення грамот і медалей, фото з батьками і улюбленими вчителями. Як відзначали випускний на Тернопільщині - у підбірці фото з соцмереж.
Святкування у 17-й школі зафіксував на світлинах Роман Жаровський.
Також Роман Жаровський фотографував свято у 13-й школі.
Як відбувався випускний-2023 у 3-й школі у Тернополі - у світлинах Ярослава Маслюка.
Фото випускників з Романового Села від Романа Жаровського.
Фото Ярослава Маслюка, Романа Жаровського
Відео зі сторінки Світлани Боднар