![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині ветеран АТО виготовляє прилади нічного бачення (фото)
Остап Грицай вже змонтував 16 таких приладів для наших військових
![](/uploads/media/5b/1b/5b1ba1fccdddd19af5e7470773a95956_w1920.jpg)
Самооборонівець, ветеран - учасник АТО з Козівщини Остап Грицай за короткий період власноруч змонтував 16 приладів нічного бачення, щоб водіям на фронті було безпечно пересуватися без фар у темну пору доби, не ставши мішенню для ворога.
Про це розповіли на сторінці громадської організації «Самооборона Козівщини» у фейсбуці.
Попередньо відправлені 7 приладів на фронт отримали схвальну оцінку від наших воїнів-земляків, - йдеться у повідомленні. - Ще дев'ять приладів, які нещодавно змонтував наш ветеран, будуть відправлені волонтерами під час поїздки до наших захисників на наступний тиждень.
Фото зі сторінки «Самооборона Козівщини» у фейсбуці