![](/uploads/media/a5/c1/a5c15071009099bdaa52b917b1ef79f5_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині від роботи відсторонили 17 невакцинованих медпрацівників
17 медпрацівників на Тернопільщині відсторонили від роботи через відсутність вакцинації проти COVID-19.
![](/uploads/media/19/e3/19e3d4cae875659526b16b8ca7431455_w640.jpg)
Про це повідомила начальниця Департаменту охорони здоров’я тернопільської облдержадміністрації Ольга Ярмоленко.
- Це не лікарі, а середній медичний персонал та інші працівники закладів охорони здоров’я, - зазначила вона.
За словами Ольги Ярмоленко, на Тернопільщині вакциновано 99,8 % працівників закладів охорони здоров’я. Найкращий показник у Чортківському районі. Там медпрацівники вакциновані на 100%, відповідно, ніхто від роботи не відсторонений. У інших районах такі випадки непоодинокі, по одному-двоє людей, відтак назбиралося 15 невакцинованих.
- Я сподіваюся, що ці люди подумають, проявлять свою громадянську свідомість і вакцинуються, - каже начальниця Департаменту охорони здоров’я.
Нагадаємо, від учора, 31 січня, набув чинності наказ Міністерства охорони здоров’я України № 2664, який розширив перелік організацій, представники яких підлягають обов'язковій вакцинації проти COVID-19.
До переліку потрапили і медпрацівники. Вони відсторонені від роботи без збереження заробітної плати, поки вони не отримають принаймні одну дозу вакцини.
Фото з відкритих джерел