![](/uploads/media/85/b0/85b09e6e1e7c8c72c93a0480cb0536f6_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині відкрили виставку унікальних лемківських прикрас (фото)
На виставці представлені шийні прикраси з бісеру з колекцій Вільяма Джули, Владека Максимовича, Сари Колцуніс, Галини Михальської, Людмили Сторож, Ольги Пиндюменко
![](/uploads/media/49/00/49006ef52d4d9b24b042ec47323bc504_w1920.jpg)
Як виглядає лемківська кривулька, хто носив цю прикрасу, як і з чого її створюють – все це можна дізнатися, відвідавши виставку «Кривулька до лиця - шварна парадниця». Експозиція діє в Музейний Комплекс Лемківське Село (вул. Тараса Шевченка, 59-а, м.Монастириська). Про це розповіли у пресслужбі Департаменту культури та туризму ТОДА.
На виставці представлені шийні прикраси з бісеру з колекцій Вільяма Джули, Владека Максимовича, Сари Колцуніс, Галини Михальської, Людмили Сторож, Ольги Пиндюменко
Просиме ґу нам на презераня - любованя тим скарбом. Понагляте ся, жеби не шкодувати! То варто видіти! - кажуть в музеї.
Фото пресслужби Департаменту культури та туризму ТОДА