![](/uploads/media/c8/c3/c8c31d8392cb5e1005035068ed387e34_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині випускникам-сиротам не виплатили 100 тис. грн допомоги
Справа дійшла до суду
![](/uploads/media/60/49/6049a893a02eba81dbef81dc8723a389_w640.jpg)
Прокурори Кременецької окружної прокуратури захистили у суді інтереси дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Про це розповіли у пресслужбі Тернопільської обласної прокуратури.
Встановлено, що навчальні заклади Кременецької територіальної громади не виконали законодавчих вимог щодо виплати випускникам шкіл з-поміж дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, одноразової грошової допомоги. Відтак прокуратура подала позов до суду.
Тернопільський окружний адміністративний суд погодився із доводами прокурорів та зобов’язав відділ освіти виплатити 7 випускникам вказану одноразову грошову допомогу на загальну суму понад 100 тис. грн.
Фото з відкритих джерел