Тамара Коблик

На Тернопільщині вкотре не вимикатимуть світла

Водночас на вечір прогнозується поступове зростання споживання. Тому диспетчерський центр Укренерго довів ліміти споживання до областей на другу половину доби з метою забезпечення балансу в енергосистемі

фото-світло-1-1

За інформацією Укренерго станом на 11:00 3 січня завдяки теплій погоді споживання в Україні знижене. Електростанції виробляють достатньо електроенергії для покриття навантаження. Крім цього, через ясну погоду у ранкові та денні години підвищене виробництво електроенергії сонячними електростанціями. Тому обмеження споживання до 14:00 не будуть застосовуватися. Про це повідомили у телеграм-каналі Тернопільської обласної військової адміністрації.

Водночас на вечір прогнозується поступове зростання споживання. Тому диспетчерський центр Укренерго довів ліміти споживання до областей на другу половину доби з метою забезпечення балансу в енергосистемі.

Ворог знову завдав ударів по енергооб'єктах на сході та півдні країни. На жаль, є пошкодження в розподільчих мережах. Ремонтні роботи та відновлення живлення будуть проведені відразу після отримання відповідних дозволів військових.

Нагадаємо, світло не вимикали і вчора, 2 січня, і у новорічні вихідні.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео