![](/uploads/media/ba/17/ba17a796f0bf0032fdc499c532c7c000_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині встановили два рекорди з нагоди ювілею Тараса Шевченка (фото)
Перший рекорд встановили літератори
![](/uploads/media/4f/04/4f046fb97185df9a96470d541cyz721d_w1600.jpg)
З нагоди 210 річниці з дня народження Тараса Шевченка у Чортківському районі 9 березня зафіксували два рекорди. Про це повідомили на сторінці Чортківської районної адміністрації.
Перший з них уже встановили літератори. З нагоди «шевченківських днів» 22 письменників та письменниць спільно з педагогами одночасно провели 22 уроки літератури в 22 класах Ліцею №1 у місті Хоростків.
Серед митців й мисткинь переважна більшість – члени та членкині Національних Спілок письменників та журналістів України, лауреати літературних премій, автори та авторки прозових та поетичних збірок.
Зустрічі з письменниками й письменницями в цьому закладі освіти організовувалися неодноразово, але саме в один час і в одному місці у такій великій кількості вони зібралися вперше.
Нагадаємо, організаторка та директорка ліцею Світлана Дячок встановила ще один рекорд – жінка зробила 210 фото на фоні пам’ятників Тарасу Шевченку.
![](/uploads/media/9a/0b/9a0bf64f88290aedc0d9dac3de82412b_w1920.jpg)
Фото Чортківської районної адміністрації та Світлани Дячок