![](/uploads/media/fe/eb/feeba04edfa63e2883b7f35bc2c12e4f_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині з третього поверху випали двоє дітей
Правоохоронці встановлюють всі обставини нещасного випадку
![](/uploads/media/61/63/61638463dc378a99f8231b593939d156_w1600.jpg)
Двоє дітей випали з вікна третього поверху багатоквартирного будинку в селищі Микулинці Тернопільського району. Подія трапилася 11 жовтня, повідомляють у відділі комунікації Національної поліції Тернопільської області.
Поліцейські, виїхавши на місце події, встановили, що матір 5-річного та 7-річного братів залишила їх ненадовго в квартирі, однак, вже повертаючись додому, почула крики та плач.
Обох дітей з травмами різного ступеня госпіталізували в Теребовлянську міську лікарню.
Відомості про подію внесли до єдиного обліку заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події. Правоохоронці встановлюють всі обставини нещасного випадку.
Фото з відкритих джерел