![](/uploads/media/1d/a6/1da6ea57dbf9ddd5a62yza54ec939690_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині запрацювала мобільна аптека
Інформацію про прибуття мобільного аптечного пункту можна дізнатися у сімейного лікаря та органів місцевої влади, з керівниками яких погоджено маршрути
![](/uploads/media/3b/c5/3bc54bbd2f200f7b1e0122891f6bb26a_w1600.jpg)
В Тернопільській області запрацювала мобільна аптека. Про це повідомили у пресслужбі МОЗ України.
Тепер мешканці 10 віддалених населених пунктів трьох громад, Гусятинської, Васильковецької та Гримайлівської, матимуть кращий доступ до необхідних ліків.
Мобільні аптечні пункти відпускають рецептурні й безрецептурні лікарські засоби, а також медикаменти за програмою «Доступні ліки» (вони відпускаються пацієнту безоплатно або з частковою доплатою). Автомобілі мають спеціальне обладнання, яке забезпечує правильне зберігання всього асортименту медикаментів.
Інформацію про прибуття мобільного аптечного пункту можна дізнатися у сімейного лікаря та органів місцевої влади, з керівниками яких погоджено маршрути.
Пересувні аптеки працюють уже в семи областях країни: Харківській, Одеській, Миколаївській, Черкаській, Чернігівській, Київській та Тернопільській.
Фото МОЗ