![](/uploads/media/96/83/9683d0afa8d632b4ffe62bc4b94d5bc9_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині засудили чоловіка, який воював проти ЗСУ
Прокурор довів у суді, що чоловік добровільно вступив до незаконного воєнізованого формування так званої «днр»
![](/uploads/media/d2/cd/d2cd67f73557f20d763f983d9fa3eba7_w1280.jpg)
За публічного обвинувачення прокурорів Тернопільської обласної прокуратури жителя Донеччини за державну зраду і колабораційну діяльність засуджено до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна і з позбавленням на 14 років права обіймати посади в державних органах влади. Про це повідомили у пресслужбі відомства.
Прокурор довів у суді, що у березні 2022 року донеччанин добровільно вступив до незаконного воєнізованого формування – «113 стрілецького полку мобрезерву 1 армійського корпусу» так званої «днр».
Під час тимчасової окупації територій поблизу населених пунктів Кізомис, Томина Балка, Широка Балка та Станіслав Херсонського району Херсонської області, він брав участь у бойових діях на боці ворога.
Чоловіка засудили за частиною 2 статті 111 та частиною 7 статті 111-1 Кримінального кодексу України. Строк відбування покарання засудженому рахуватиметься з моменту його затримання.
Спеціальне досудове розслідування здійснювали слідчі Управління СБУ в Тернопільській області.
Фото з відкритих джерел