![](/uploads/media/be/21/be21b7e98a342d7fa60075c7f8019f6a_orig_thumb.jpg)
Тернопільське товариство сплатить понад 3 млн гривень штрафу за нечесну участь у торгах
Рішення суду ще не набрало законної сили
![Гроші](/uploads/media/a7/1f/a71fa2aecabc10f4954ce753988254c1_w1600.jpg)
Господарський суд Тернопільської області задовольнив позов Тернопільської окружної прокуратури про визнання недійсними рішення тендерного комітету та договору про закупівлю за бюджетні кошти медичних матеріалів та стягнення 3,2 млн гривень в дохід держави. Про це повідомили у пресслужбі обласної прокуратури
Прокурори встановили, що під час проведення відкритих торгів по закупівлі тернопільським медзакладом хірургічних матеріалів, масок, бахіл, одне з товариств вступило у змову з іншим підприємством і досягло результату в торгах без будь-якої конкуренції.
Через відсутність змагальності й створення її видимості товариство неправомірно одержало право на укладення спірного договору. Відтак прокуратура подала позов до суду. Отож, за рішенням суду недобросовісний учасник торгів сплатить 3,2 млн грн в дохід держави, – йдеться в повідомленні.
Рішення суду ще не набрало законної сили.
Фото з відкритих джерел