![](/uploads/media/0c/20/0c20bb51e4722dd4f08d1d261b31yzcd_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині засудженій передали наркотики в макаронних виробах
Продукти вилучили та направили на експертизу
![](/uploads/media/aa/29/aa29366de225eb161f35c7d9e1137379_w640.jpg)
Оперативники Збаразької виправної колонії №63, оглядаючи передачі, які надійшли до засуджених, побачили між макаронними виробами підозрілі крихти. Вони відкрили пакет та висипали вміст на стіл. Підозри підтвердилися - мучні вироби всередині були заповнені наркотичною речовиною, повідомляють у відділі комунікації поліції Тернопільської області.
На місце знахідки працівники колонії викликали слідчо-оперативну групу Збаразького відділення поліції. У ході досудового розслідування стало відомо, що посилку засудженій передали із сусідньої області. Слідчі встановлюють місцеперебування відправника.
Продукти з невідомою речовиною вилучили та направили на експертизу.
Даний факт працівники поліції внесли в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до частини 2 статті 307 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна. Триває слідство.
Читайте також: Наркотики у випічці передали засудженій в посилці на Тернопільщині
Фото поліції Тернопільської області