Тамара Коблик

Зустрічатимуть загиблого волонтера і добровольця Едуарда Хатмулліна, родина якого переселилася на Тернопільщину

7 травня 2024 року в Шумській громаді оголошено днем жалоби. Вічна пам'ять

Завтра, 7 травня, об 11:00 год у місті Шумськ на Площі Героїв Майдану, зустрічатимуть тіло загиблого Героя - Хатмулліна Едуарда, який загинув 30 квітня 2024 року на Харківщині. Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив очільник Шумської громади Вадим Боярський.

Просимо прийти та віддати останню шану загиблому Воїну Герою, який своє життя посвятив боротьбі із перший днів вторгнення рф, самовіддано захищаючи рідну землю від ворогів, був прикладом мужності та героїзму, - йдеться у повідомленні.

Чин поховання відбудеться цього ж дня в місті Шумськ у Спасо-Преображенському храмі.

7 травня 2024 року в Шумській громаді оголошено днем жалоби.

Народився Едуард в м. Константинівка Донецької області. З 2014 року став одним із засновників волонтерської організації, неодноразово бував на Шумщині.

З початку повномасштабного вторгнення його родина переїхала жити в м.Шумськ. Кожного дня вони також активно допомагають нашим волонтерам. Адже тут на Шумщині знайшли багато вірних друзів, стали близькими з друзями Едуарда.

З  2022 року Едуард взяв у руки зброю і разом з побратимами захищав рідну землю від ненависного ворога, мріяв звільнити рідну землю та відбудувати рідні міста. Та не судилось...

Загинув мужній Герой 30 квітня 2024 року в жорстоких боях з ворогом.

Колектив Терену щиро співчуває рідним, друзям та побратимам Едуарда Хатмулліна з приводу непоправної втрати. Вічна пам'ять Герою.

Нагадаємо,  загинув Герой з Тернопільщини Олег Курись.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео