Тамара Коблик

На Тернопільщину суне циклон зі Скандинавії: буде похолодання

Дощова погода у супроводі гроз очікується у більшій частині областей України у понеділок, 15 квітня

В Україні із 15 квітня спостерігатиметься нестійка погода, передбачаються коливання температурного режиму і атмосферного тиску. Південно-східні регіони продовжать перебувати в аномально теплій повітряній масі, тоді як на західні та північно-західні області України пошириться досить холодне повітря з боку Балтійського моря та Скандинавського півострова. Про це повідомляє «Метеопрог».

У другій половині тижня не виключені заморозки як на поверхні ґрунту, так і місцями у повітрі. Візуально такі температурні контрасти добре помітні на прогностичній карті середньої аномалії температури повітря у Східній Європі на період з 15 по 22 квітня.

Поточного тижня відбудеться зміна синоптичної ситуації. Очікуємо дощову погоду із зниженням температури повітря. В окремі дні дискомфорту завдаватиме поривчастий вітер. Про це попереджають тернопільські синоптики.

16 квітня на Тернопільщині буде хмарно, вночі значні, вдень помірні дощі. Вночі місцями грози. Вітер західний, 7 – 12 м/с. Температура вночі 7 – 12°  тепла, вдень 11 – 16° тепла.

17 квітня також буде хмарно, часом дощі. Вітер північний, 5 – 10 м/с. Температура вночі 3 – 8° тепла, вдень 6 – 11° тепла.

18 квітня ще більше похолодає: буде хмарно, часом дощі. Вітер північний, 7 – 12 м/с, вдень пориви 15 – 20 м/с. Температура впродовж доби 3 – 8° тепла.

Останнім часом погода на Тернопільщині була аномально різною. Спершу область накрили хмари пісків із Сахари, потім - рекордна спека у квітні.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео